Graj światłem i udekoruj swoje mieszkanie

Już nie tylko kwiaty, rzeźby czy obrazy, ale coraz częściej to właśnie światło staje się źródłem inspiracji do dekoracji domu czy mieszkań. Obecnie na rynku istnieje wiele prostych i skutecznych rozwiązań, które sprawią, że nasze cztery kąty nabiorą nowego życia, staną się bardziej przytulne i eleganckie. Jednym z takich sposobów są zyskujące w ostatnich latach popularność paski led. Sprawdź w https://boxlab.pl

Listwy ledowe to coraz chętniej wybierana forma doświetlenia pomieszczeń. Do tej pory były one głównie wykorzystywane w przemyśle czy handlu np. w sklepach. Zauważalny jest w tej chwili trend wykorzystywania tego typu światła wewnątrz mieszkań. Głównym atutem jest tu niezwykle efektowny, a przy tym energooszczędny efekt wizualny, który zmienia oblicze każdej przestrzeni.

Przytulna kuchnia, elegancka łazienka

Paski led, z uwagi na swój niewielki rozmiar i uniwersalność, sprawdzają się doskonale w wielu miejscach. Mogą one doświetlić trudno dostępne zakamarki, a zarazem podkreślić piękno kafelek, mebli czy nawet struktury ściany. Szeroka dostępność kolorów świateł pozwala je wykorzystać zarówno w kuchni, jak i w łazience, nadając tym pomieszczeniom szyku oraz elegancji. Led sprawdza się również świetnie jako wykończenie schodów czy przypodłogowych listw. Coraz częściej stosuje się je także w szafkach bądź na półkach, podkreślając chociażby elegancką zastawę lub ulubioną biblioteczkę.

Dobre dla środowiska

Kolejną z zalet instalacji led jest fakt, iż należy do tych przyjaznych środowisku. Paski led są przede wszystkim energooszczędne, co wpływa nie tylko na poziom zużycia prądu, ale i tym samym na oszczędności finansowe. Jest to światło w pełni bezpieczne dla zdrowia, w dodatku niezwykle trwałe, więc ogranicza to częste wymiany żarówek. Taśmy są  łatwe w montażu. Można je dobierać w zależności od upodobań i miejsca docelowego, w którym mają być założone. Istnieje także dodatkowa możliwość połączenia świateł z pilotem, co pozwala ręcznie sterować poziomem natężenia żarówek, ich kolorem czy trybem świecenia. Tworzy to bardzo atrakcyjny dla oka efekt.

Be the first to comment on "Graj światłem i udekoruj swoje mieszkanie"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*