Oryginalność w prostocie – donice led

Aby stworzyć niestandardowy efekt potrzeba niestandardowego myślenia. Szukać połączeń w nieoczywistych kwestiach. Jeśli chcesz niebanalnych rozwiązań do swojego wnętrza, ciekawym pomysłem będzie donica led. 

Unikatowość

Jest genialna w swojej prostocie. Spełnia praktyczne funkcje przechowywania roślin, ale jednocześnie wynosi rolę donicy na zupełnie inny poziom. To niezwykle efektowne i oryginalne połączenie światła led i zieleni. Zapewnia niesamowitą oprawę dla kwiatów, kłączy i liści, które nabiorą blasku (dosłownie!). Jest to świetna opcja do wnętrz, których charakter skłania się ku nowoczesności.

Donice led są uniwersalnym pomysłem – dostępność wielości opcji pozwala na dobranie takiej, która wpasuje się do każdego pomieszczenia i w każde gusta. Można znaleźć zarówno proste rozwiązania, w kształcie prostych brył – takich jak sześcian, jak i bardziej fantazyjne formy. Od obłych po ostre i kanciaste.

Tego typu element wystroju najczęściej spotyka się w białej wersji kolorystycznej. Jednak nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby zaszaleć i postawić na barwne donice. Użycie takiego “efektu specjalnego” nada niezwykłej oryginalności nawet najbardziej przeciętnej przestrzeni.

Porażający efekt

Wielkość donicy led może zdecydować o całej aranżacji – jedna duża i przykuwająca wzrok donica może stać się centrum, wokół którego będzie rozgrywać się reszta wystroju. Kilka takich ozdób z pewnością zrobi piorunujące wrażenie. Można za ich pomocą wykreować nastrój rodem z filmów science-fiction.

Miłośnikom bardziej subtelnych rozwiązań można polecić donice o mniejszych gabarytach. Mogą one posłużyć jako ciekawy detal, uzupełniający całość i nadający charakteru. Oraz oczywiście dodający światła.

Nic nie szkodzi też na przeszkodzie aby umieścić w pomieszczeniu więcej niewielkich donic led. Tego typu rozwiązanie przywodzi na myśl świetliki w noc świętojańską i wprowadza nastrój niczym z baśni.

Elegancja takich donic sprawia, że się świetnie sprawdzają się zarówno w niewielkim mieszkaniu, przestronnym domu lub lofcie, jak i w biurze.

 

 

Be the first to comment on "Oryginalność w prostocie – donice led"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*